Met korting naar NIMA Marketing Day 2025
Op 12 juni 2025 vindt de negende editie van NIMA Marketing Day (NMD) plaats in DeFabrique, georganiseerd door NIMA en MarketingTribune. NMD is hét grootste marketingfestival van Nederland en belooft een dag vol inspiratie, innovatie en inzichten. En goed nieuws: via Screenforce kun je met korting deelnemen.
Met meer dan 70 sprekers verspreid over 10 zalen, zie en ontmoet je tijdens NIMA Marketing Day 2025 de meest toonaangevende marketeers en thought leaders van dit moment. Er zijn volop netwerkmogelijkheden, plenaire en parallel sessies én de uitreiking van de NIMA Marketingprijzen.
Exclusieve korting via Screenforce!
Als relatie van Screenforce profiteer je van een speciale korting op je ticket.
Met kortingscode NMD25SCREENFORCE krijg je €75,- korting op de reguliere ticketprijs* van €395,-. Mis deze kans niet en meld je snel aan via deze link!
Keynote van Martin Andree: ‘Game Over, Democracy?’
Een van de spraakmakende keynotes komt van mediaonderzoeker Martin Andree, die laat zien hoe techreuzen onze democratie en media onder druk zetten. Zijn verhaal is een wake-up call voor merken, beleidsmakers en adverteerders.
Lees ter voorbereiding ons artikel over zijn visie op hoe digitale monopolies het medialandschap en daarmee ook merkveiligheid beïnvloeden.
*Kies bij het bestellen van je ticket op de site van NIMA Marketing Day voor het tickettype ‘Normaal / €50 korting’ om gebruik te maken van de speciale Screenforce-aanbieding. Bovenop deze €50, krijg je dan nog €25 korting.